Rules filter (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Search
gu: શોધ

en: All
gu: બધા

en: open
gu: ખુલ્લું
