Rules filter (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Search
he: חיפוש

en: All
he: הכל

en: Rules
he: כללים

en: open
he: פתוח

en: No tags
he: ללא תגיות
