Rules filter (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Search
hu: Keresés

en: All
hu: Mind

en: Rules
hu: Szabályok

en: open
hu: nyitott

en: No tags
hu: Nincs címke
