Rules filter (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Search
kk: Іздестіру

en: All
kk: Барлық

en: open
kk: ашу
