Rules filter (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Search
uk: Пошук

en: All
uk: Все

en: Rules
uk: Правила

en: open
uk: відкрито

en: No tags
uk: Жодних теґів
