Rules filter (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Search
da: Søg

en: All
da: Alle

en: Rules
da: Regler

en: open
da: åben

en: No tags
da: Ingen tags
