Rules filter (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Search
de: Suche

en: All
de: Alle

en: open
de: Geöffnet

en: No tags
de: Keine Tags
