Rules filter (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Search
it: Cerca

en: All
it: Tutti

en: Rules
it: Regole

en: open
it: aperto

en: No tags
it: Nessun tag
