Rules filter (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Search
oc: Recercar

en: All
oc: Tot

en: Rules
oc: Règlas

en: open
oc: dobèrt

en: No tags
oc: Aucune etiqueta
