Rules filter (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Search
sq: Kërko

en: All
sq: Të gjitha

en: open
sq: hapur
