Rules filter (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Search
tr: Ara

en: All
tr: Tümü

en: Rules
tr: Kurallar

en: open
tr: açık
