Rules filter (7.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Search
be: Пошук

en: All
be: Усе

en: Rules
be: Правілы

en: open
be: адчыненае
