Rules filter (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Search
cs: Hledat

en: All
cs: Vše

en: open
cs: otevřené
