Rules filter (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Search
fa: جستجو

en: All
fa: همه

en: Rules
fa: قوانین

en: open
fa: باز
