Rules filter (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Search
fi: Etsi

en: All
fi: Kaikki

en: Rules
fi: Säännöt

en: open
fi: avoin

en: No tags
fi: Ei tageja
