Rules filter (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Search
gl: Buscar

en: All
gl: Todo

en: open
gl: aberta

en: No tags
gl: Sin etiquetas
