Rules filter (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Search
id: Pencarian

en: All
id: Semua

en: open
id: terbuka

en: No tags
id: Tidak ada tag
