Rules filter (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Search
is: Leit

en: All
is: Allt

en: Rules
is: Reglur

en: open
is: opna

en: No tags
is: Engin tög
