Rules Forms Support (7.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Message
am: መልእክት

en: Weight
am: ክብደት

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Path
am: ዱካ

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት
