Rules Forms Support (7.x-1.0-beta2) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Message
fil: Mensahe

en: Weight
fil: Timbang

en: Path
fil: Landas

en: Save settings
fil: Pangalagaan ang mga pagtatakda
