Rules Forms Support (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
is: Avlýs

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Message
is: Boð

en: Weight
is: Vekt

en: Required
is: Kravd

en: Access
is: Atgongd

en: Path
is: Leið

en: Save settings
is: Goym setingar

en: form
is: oyðublað
