Rules Forms Support (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Message
nn: Melding

en: Weight
nn: Vekt

en: Required
nn: Påkrevd

en: Path
nn: Sti

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar

en: form
nn: skjema
