Rules forms support (7.x-1.0-beta4) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Required
eo: Bezonata

en: Access
eo: Atingo

en: Path
eo: Vojo

en: Form ID
eo: Formularo ID

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: Rules
eo: Reguloj

en: Select list
eo: Selekta listo

en: Text field
eo: Teksta kampo

en: form
eo: formularo
