Rules Forms Support (7.x-1.0-beta4) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Message
et: Teade

en: Required
et: Kohustuslik

en: Access
et: Ligipääs

en: Path
et: Tee

en: Form ID
et: Vormi ID

en: Options
et: Valikud

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Rules
et: Reeglid

en: Query
et: Päring

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Text field
et: Tekstiväli

en: acting user
et: tegutses kasutajana

en: Text area
et: Tekstiala

en: Form
et: Vorm

en: Activate
et: Aktiveeri

en: Radios
et: Raadionupud

en: The settings have been saved.
et: Seaded on salvestatud.

en: form
et: vorm
