Rules Forms Support (7.x-1.0-beta4) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Message
gu: સંદેશ

en: Required
gu: જરૂરી

en: Path
gu: પાથ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Select list
gu: પસંદગી યાદી

en: Text field
gu: લખાણ ક્ષેત્ર
