Rules Forms Support (7.x-1.0-beta4) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Message
nl: Bericht

en: Required
nl: Verplicht

en: Access
nl: Toegang

en: Path
nl: Pad

en: Form ID
nl: Formulier-ID

en: Options
nl: Opties

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Rules
nl: Regels

en: Select list
nl: Selectielijst

en: Text field
nl: Tekstveld

en: Text area
nl: Tekstveld

en: Form
nl: Formulier

en: Activate
nl: Activeer

en: Radios
nl: Keuzerondjes

en: The settings have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Checkbox
nl: Keuzevakje

en: form
nl: formulier

en: Checkboxes
nl: Keuzevakjes

en: Element type
nl: Elementtype

en: Element name
nl: Elementnaam
