Rules Forms Support (7.x-1.0-beta4) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Message
ta: செய்தி

en: Required
ta: தேவை

en: Access
ta: அணுகு

en: Path
ta: பாதை

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Save settings
ta: அமைவுகளை சேமி

en: Select list
ta: தெரிவு பட்டியல்

en: Text field
ta: உரை புலம்

en: Text area
ta: உரைப் பகுதி

en: Form
ta: படிவம்

en: form
ta: படிவம்
