Rules Forms Support (7.x-1.0-beta4) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Message
th: ข้อความ

en: Required
th: จำเป็น

en: Access
th: การเข้าถึง

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Form ID
th: รหัสแบบฟอร์ม

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Save settings
th: บันทึกค่า

en: Query
th: สอบถาม

en: Select list
th: รายการที่เลือก

en: Text field
th: ช่องข้อความ

en: Text area
th: พื้นที่ข้อความ

en: form
th: ฟอร์ม
