Rules Forms Support (7.x-1.0-beta4) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Message
vi: Thông điệp

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Access
vi: Truy cập

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Form ID
vi: ID của Form

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Rules
vi: Quy tắc

en: Query
vi: Truy vấn

en: Select list
vi: Danh sách chọn

en: Text field
vi: Trường văn bản

en: Text area
vi: Vùng văn bản

en: Form
vi: Biểu mẫu

en: Activate
vi: Kích hoạt

en: form
vi: biểu mẫu

en: Element name
vi: Tên yếu tố
