Rules Forms Support (7.x-1.0-beta5) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Message
ca: Missatge

en: Required
ca: Necessari

en: Access
ca: Accés

en: Path
ca: Camí

en: Options
ca: Opcions

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Rules
ca: Regles

en: Query
ca: Consulta

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: Text field
ca: Camp de text

en: Text area
ca: Àrea de text

en: Form
ca: Formulari

en: Activate
ca: Activat

en: Radios
ca: Botons d'opció

en: The settings have been saved.
ca: S'han desat els paràmetres.

en: form
ca: formulari

en: Checkboxes
ca: Caselles de selecció

en: Element type
ca: Tipus d'element
