Rules Forms Support (7.x-1.0-beta5) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Message
cy: Neges

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Access
cy: Mynediad

en: Path
cy: Llwybr

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Save settings
cy: Cadw gosodiadau

en: Query
cy: Ymholiad

en: Select list
cy: Dewis rhestr

en: Text field
cy: Maes testun

en: form
cy: ffurf
