Rules Forms Support (7.x-1.0-beta5) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Message
eu: Mezua

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Access
eu: Atzipena

en: Path
eu: Bide-izena

en: Options
eu: Aukerak

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Rules
eu: Erregelak

en: Query
eu: Kontsulta

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda

en: Text field
eu: Testu eremua

en: Text area
eu: Testu eremua

en: Form
eu: Formularioa

en: Activate
eu: Aktibatu

en: form
eu: formularioa

en: Element type
eu: Elementuaren mota
