Rules Forms Support (7.x-1.0-beta5) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Message
he: הודעה

en: Required
he: נדרש

en: Access
he: הרשאות גישה

en: Path
he: מיקום

en: Form ID
he: מזהה טופס

en: Options
he: אפשרויות

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Rules
he: כללים

en: Query
he: שאילתה

en: Select list
he: רשימת בחירה

en: Text field
he: שדה טקסט

en: Text area
he: איזור טקסט

en: Form
he: טופס

en: Activate
he: הפעל

en: Radios
he: תיבות סימון, רדיו

en: The settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו

en: Checkbox
he: תיבת סימון

en: form
he: טופס

en: Checkboxes
he: תיבות סימון
