Rules Forms Support (7.x-1.0-beta5) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Message
lt: Žinutė

en: Required
lt: Privalomas

en: Access
lt: Priėjimas

en: Path
lt: Kelias

en: Form ID
lt: Formos ID

en: Options
lt: Nustatymai

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Query
lt: Užklausa

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: Form
lt: Forma

en: Activate
lt: Aktyvuoti

en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis/Checkbox

en: form
lt: forma

en: Checkboxes
lt: Langeliai

en: Element title
lt: Elemento pavadinimas
