Rules Forms Support (7.x-1.0-beta5) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Message
lv: Ziņojums

en: Required
lv: Obligāts

en: Access
lv: Piekļuve

en: Path
lv: Ceļš

en: Form ID
lv: Formas ID

en: Options
lv: Iespējas

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Query
lv: Vaicājums

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: Text area
lv: Teksta apgabals

en: Form
lv: Forma

en: Activate
lv: Aktivizēt

en: Radios
lv: Radiopogas

en: The settings have been saved.
lv: Iestatījumi tika saglabāti.

en: form
lv: forma
