Rules Forms Support (7.x-1.0-beta5) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Message
ro: Mesaj

en: Required
ro: Necesar

en: Access
ro: Acces

en: Path
ro: Cale

en: Form ID
ro: ID-ul formularului

en: Options
ro: Opţiuni

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni

en: Rules
ro: Reguli

en: Query
ro: Interogare

en: Select list
ro: Listă selecţie

en: Text field
ro: Câmp text

en: Text area
ro: Zonă de text

en: Form
ro: Formular

en: Radios
ro: Butoane radio

en: form
ro: formă

en: Element type
ro: Tip de element
