Rules Forms Support (7.x-1.0-beta5) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Message
sv: Meddelande

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Access
sv: Åtkomst

en: Path
sv: Sökväg

en: Form ID
sv: ID för formulär

en: Options
sv: Alternativ

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Rules
sv: Regler

en: Query
sv: Databasfråga

en: Select list
sv: Rullgardinsmeny

en: Text field
sv: Textfält

en: acting user
sv: agerande användare

en: Text area
sv: Textfält

en: Form
sv: Formulär

en: Activate
sv: Aktivera

en: Radios
sv: Envalsknappar

en: The settings have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Checkbox
sv: Kryssruta

en: form
sv: formulär

en: Checkboxes
sv: Kryssrutor

en: Custom form label
sv: Etikett för anpassat formulär

en: Enter a custom label to better recognize the form in the administration user interface.
sv: Ange en egen etikett för att lättare känna igen formuläret i administrationsgränssnittet.
