Rules forms support (7.x-1.0-beta7) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Value
bg: Стойност

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Required
bg: Задължително

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Path
bg: Път

en: Continue
bg: Продължи

en: Options
bg: Параметри

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Hide
bg: Скрий

en: form
bg: форма
