Rules Forms Support (7.x-1.0-beta7) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Title
da: Titel

en: Value
da: Værdi

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disable
da: Deaktivér

en: Message
da: Meddelelse

en: Required
da: Obligatorisk

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Path
da: Sti

en: Form ID
da: Formular ID

en: Continue
da: Fortsæt

en: Options
da: Valg

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Rules
da: Regler

en: Query
da: Forespørgsel

en: Form
da: Formular

en: Hide
da: Skjul

en: Activate
da: Aktivér

en: Form element
da: Formular elementer

en: Logged in user
da: Brugeren som er logget ind

en: form
da: formular

en: Options within the select list must be unique. The following keys have been used multiple times:
da: Valgmuligheder i en rulleliste skal være unikke. De følgende værdier er blevet brugt flere gange:

en: Option keys must be less than 128 characters. The following keys exceed this limit:
da: Nøgler skal være på mindre en 128 tegn. De følgende nøgler overskrider denne grænse:

en: Reload form
da: Genindlæs formular
