Rules forms support (7.x-1.0-beta7) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: Continue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ
