Rules Forms Support (7.x-1.0-beta7) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Value
sr: Вредност

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Disable
sr: Искључи

en: Message
sr: Порука

en: Path
sr: Путања

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања

en: form
sr: формулар
