Rules Forms Support (7.x-1.0-beta7) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Value
ur: قیمت

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Path
ur: پاتھ

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: form
ur: فارم
