Rules forms support (7.x-1.0-beta8) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Message
af: Boodskap

en: Required
af: Verplig

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Path
af: Pad

en: Continue
af: Gaan voort

en: Options
af: Opsies

en: Save settings
af: Stoor verstellings
