Rules Forms Support (7.x-1.0-beta8) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Required
ka: სავალდებულო

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Path
ka: გზა

en: Form ID
ka: ფორმის ID

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა

en: Hide
ka: დამალვა
