Rules Forms Support (7.x-1.0-beta8) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Required
ne: आवश्यक

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Path
ne: मार्ग

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: form
ne: फाराम
