Rules forms support (7.x-1.0-beta8) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Message
sl: Sporočilo

en: Required
sl: Obvezno

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Path
sl: Pot

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Options
sl: Možnosti

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: Hide
sl: Skrij

en: form
sl: obrazec
