Rules forms support (7.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Disable
bs: Onemogući

en: Message
bs: Poruka

en: Required
bs: Obavezno

en: Path
bs: Putanja

en: Continue
bs: Nastavi

en: Options
bs: Opcije

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke

en: Query
bs: Upit

en: Hide
bs: Sakrij

en: form
bs: forma
