Rules Forms Support (7.x-1.0-rc1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Message
os: Хъусинаг

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Path
os: Фæндаг
