Rules Forms Support (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Message
tr: İleti

en: Required
tr: Zorunlu

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Path
tr: Yol

en: Continue
tr: Devam et

en: Options
tr: Seçenekler

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Rules
tr: Kurallar

en: Query
tr: Sorgu

en: Hide
tr: Gizle

en: Activate
tr: Etkinleştir

en: The settings have been saved.
tr: Ayarlar kaydedildi.

en: Logged in user
tr: Giriş yapmış kullanıcı

en: Reload form
tr: Formu yeniden yükle
