Rules Forms Support (7.x-1.0-rc2) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ

en: Form
bo: རེའུ་མིག

en: Hide
bo: སྦས་པ

en: Logged in user
bo: ནང་འཇུག་ཚར་བའི་སྤྱོད་མཁན
